Start Polecane Dziewięć parkingów New Forest zostanie zamkniętych na sześć miesięcy

Dziewięć parkingów New Forest zostanie zamkniętych na sześć miesięcy

292
0

Dziewięć parkingów w New Forest zostało zamkniętych na sześć miesięcy w celu ochrony gniazdujących na ziemi ptaków i ich piskląt.

Parkingi znajdują się w pobliżu specjalnie wyznaczonych „stref ciszy”, w których rzadkie ptaki rozmnażają się od wczesnej wiosny do późnego lata.

Na parkingach umieszczono pomarańczowe znaki ostrzegawcze, które wskazują obszary w pobliżu lęgowisk. Wprowadzono również czerwone znaki „stop”, aby trzymać ludzi z dala od miejsc gniazdowania.

Puszcza, obszar specjalnej ochrony ptaków, jest ważnym miejscem lęgowym zagrożonych gatunków, takich jak czajka, lelek i kulik.

Rzecznik Forestry England powiedział: „W przeciwieństwie do większości ptaków, ptaki gnieżdżące się na ziemi budują gniazda i wychowują młode na dnie lasu.”

„Przybywają do Puszczy, by rozmnażać się od wczesnej wiosny do późnego lata, zwabione mieszanką torfowisk, mokradeł i otwartych wrzosowisk, a wiele z nich co roku wraca do tego samego miejsca gniazdowania.”

Dziewięć parkingów, które zostaną zamknięte to Clayhill, Crockford, Crockford Clump, Hincheslea, Hincheslea Moor, Ocknell Pond, Ogdens, Shatterfordi Yew Tree Heath.

PoprzedniBojkot rosyjskich towarów! Zwróć uwagę na kod kreskowy. (460-469, 481)
NastępnyHayling Island: Monitor jakości wody ma być zainstalowany na plaży