Start Imprezy Dzień sztuki już dziś w Southampton

Dzień sztuki już dziś w Southampton

647
0

Dzisiaj w Southampton będą miały miejsce wydarzenia związane z dniem sztuki. W centrum miasta odbędą się wystawy, sesje artystyczne i targi sztuki i rzemiosła.

Najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia będzie Accessible Art Show w Spark, Solent University, który zaprezentuje ponad 300 prac lokalnych artystów.

Wszystkie prace będą dostępne do kupienia podczas pokazu poprzez aukcję online.

Peter Symonds, organizator dnia, powiedział: „To będzie ogólnoeuropejski pokaz sztuki”. Chcę, aby każdy, kto przychodzi do Day of Art, znalazł coś dla siebie… To wydarzenie jest świętem bogactwa talentów i możliwości, które mamy na wyciągnięcie ręki”.

Umbrella Arts Festival odbędzie się w Nuffield Southampton Theatres City, gdzie goście mogą dowiedzieć się, jak muzyka i sztuka mogą mieć wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Inne wystawy odbędą się przez cały dzień w Southampton City Art Gallery, Solent Showcase Gallery, The Art House, NST City i John Hansard Gallery.

W mieście odbędą się również imprezy muzyczne, zajęcia plastyczne, warsztaty malarskie, kawiarnia zdrowia, pogadanki oraz gry planszowe.

PoprzedniPetycja na stronie rządowej wzywająca do uchylenia art. 50 bije rekordy
NastępnyUnia Europejska zgodziła się na przedłużenie brexitu