Start Southampton Dzieci z Hampshire otrzymają wsparcie za pośrednictwem platformy zdrowia psychicznego

Dzieci z Hampshire otrzymają wsparcie za pośrednictwem platformy zdrowia psychicznego

156
0

Cyfrowa platforma zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia ma na celu zapewnienie poradnictwa cyfrowego dzieciom z Hampshire.

Hampshire i Isle of Wight Integrated Care System (ICS) ogłosiły, że zleciły firmie Kooth zapewnienie poradnictwa cyfrowego i wsparcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 25 lat.

Mówi się, że platforma zapewnia młodym ludziom bezpieczny i poufny dostęp do wsparcia online od zespołu wykwalifikowanych doradców i jest akredytowana przez Brytyjskie Stowarzyszenie Doradztwa i Psychoterapii (BACP).

Dzieje się tak po obawach zgłoszonych przez lekarzy rodzinnych, że młodzi ludzie potrzebują dodatkowego wsparcia. Teraz użytkownicy będą mogli otrzymywać indywidualne, anonimowe sesje doradcze z w pełni przeszkolonymi i wykwalifikowanymi doradcami zajmującymi się zdrowiem emocjonalnym.

Dzieci i młodzież będą również miały dostęp do wsparcia rówieśniczego za pośrednictwem moderowanych forów dyskusyjnych oraz będą mogły czytać i współtworzyć magazyn Kooth dotyczący zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

PoprzedniRząd „otwarty” na opóźnienie zniesienia restrykcji w Anglii 21 czerwca
NastępnyZakaz jazdy po tym, jak mężczyzna nie zatrzymał się na czerwonym świetle