Start Polecane Dwóch sanitariuszy trafiło do szpitala po tym, jak karetka pogotowia wjechała w...

Dwóch sanitariuszy trafiło do szpitala po tym, jak karetka pogotowia wjechała w sklep

778
0

Dwóch ratowników medycznych zabrano do szpitala z poważnymi obrażeniami po wypadku, w którym karetka uderzyła w budynek.

Policja twierdzi, że w katastrofie brała udział karetka pogotowia i samochód osobowy a wypadek miał miejsce w pobliżu skrzyżowania Lymington Road i Brookley Road w Brockenhurst.

Oficerowie twierdzą, że karetka uderzyła w pobliski sklep Boost Bike Hub. South Central Ambulance Service (SCAS) twierdzi, że dwóch ratowników odniosło poważne, ale nie zagrażające życiu obrażenia i zostało zabranych do szpitala uniwersyteckiego w Southampton.

Kierowca samochodu odniósł niewielkie obrażenia i został zabrany do szpitala. Policja twierdzi, że katastrofa miała miejsce w środę wieczorem około 19.15.

Funkcjonariusze twierdzą, że 39-letnia kobieta została później aresztowana pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu po tym, jak inny samochód uderzył w radiowóz na miejscu zdarzenia około godziny 22.00. Policja twierdzi, że kobieta z New Milton nie była zamieszana w pierwotną kolizję.

Trwa śledztwo w tej sprawie.

PoprzedniWezwanie do zwiększenia funduszy w związku ze wzrostem liczby ofiar pożarów w Hampshire
NastępnyJeremy Corbyn odwiedził Southampton, aby porozmawiać na temat zanieczyszczenia środowiska