Start Polecane Dwóch mężczyzn z Hampshire skazanych za handel narkotykami

Dwóch mężczyzn z Hampshire skazanych za handel narkotykami

1015
0

Dwóch mężczyzn z Hampshire zostało uznanych za winnych handlu narkotykami po tym, jak policja znalazła kokainę o łącznej wartości 300 tys. funtów. Narkotyki znajdowały się w torebkach do zamrażania Tesco.

Czterej mężczyźni zostali skazani za handel narkotykami po tym, jak policja skonfiskowała kokainę o wartości ponad 300 000 funtów. Oficerowie znaleźli narkotyki po zatrzymaniu samochodu prowadzonego przez jednego z mężczyzn na M3 w Surrey w grudniu 2018 roku. Później odkryli więcej, przeszukując dom oskarżonego w Hampshire.W ramach dochodzenia policja zajęła również duże kwoty gotówki i kilka telefonów komórkowych.

Jake Wheeler, lat 26, z Lodge Road, Yately, Hampshire, był mężczyzną, który prowadził samochód i którego dom był przeszukiwany. Oskarżony przyznał się do handlu narkotykami.

Ricky Shanahan, 28, z Sutton Way, Kensington i Chelsea w Londynie, również przyznał się do winy za to samo przestępstwo, podobnie jak Samuel Hughes, 28, Omers Rise w Burghfield Common, Berkshire.

Ben Kirby, 29 lat, z Sutton Field w Whitehill, Hampshire, został uznany za winnego spisku mającego na celu dostarczenie kokainy. Cała czwórka została aresztowana i ma zostać skazana w sądzie koronnym w Guildford w marcu 2020 r.

Detektyw Graham Curtis z zespołu dochodzeniowego SEROCU powiedział: „Handel narkotykami powoduje znaczne szkody w naszych społecznościach. Rozwiązanie problemu podaży narkotyków jest jednym z największych priorytetów dla SEROCU, a my nadal niestrudzenie pracujemy, korzystając z naszych specjalistycznych zasobów.”

„Zachęcałbym każdego, kto uważa, że ​​może mieć informacje na temat potencjalnego handlu narkotykami, niezależnie od lokalizacji, do skontaktowania się z policją pod numerem 101”.

PoprzedniZielone światło dla Brexitu! Konserwatyści górą!
NastępnyUnia Europejska oczekuje szybkiego głosowania w sprawie Brexitu