Start Wiadomości Dwóch mężczyzn aresztowanych w związku z zaginięciem Polki

Dwóch mężczyzn aresztowanych w związku z zaginięciem Polki

775
0

Policja aresztowała dwóch mężczyzn podejrzewanych o związek z zaginięciem Renaty Antczak. Polka ostatni raz była widziana 25 kwietnia w Hull.

Brytyjska policja poinformowała, że w sprawie zaginięcia Polki zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 45 i 47 lat. Ze względu na dobro sprawy śledczy nie przedstawili szczegółów zatrzymania. Wiadomo jednak, że dziś rano policja zabezpieczyła samochód oraz telefon kobiety.

Renata Antczak mieszkała w Hull i pracowała tam jako prawniczka. Kobieta była widziano ostatnio 25 kwietnia, kiedy odwoziła swoją 11-letnią córkę do szkoły. Później wróciła do domu, pod którym zostawiła swój samochód i wtedy ślad po niej zaginął – informuje Mirror.

Majid Mustafa, mąż 49-letniej Polki zeznał na policji, że kobieta prawdopodobnie wróciła do Polski, żeby przyłączyć się do sekty. Brytyjska policja ustaliła jednak, że nic nie wskazuje na to, że kobieta opuściła Wyspy. Mężczyzna powiedział także, że w marcu żona poprosiła go o rozwód i że chciała wraz z 11-letnią córką wrócić do Polski.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia Polki.

PoprzedniMay ogłosiła manifest wyborczy Konserwatystów
NastępnyByły pub w Southampton zostanie przerobiony na centrum religijne