Start Polecane Dwóch głównych sprzedawców może opuścić centrum handlowe Westquay

Dwóch głównych sprzedawców może opuścić centrum handlowe Westquay

734
0

Przyszłość sklepu z modą Vintage Cath Kidson oraz sklepu z kartkami Clintons w Westquay stoi pod znakiem zapytania. Obaj sprzedawcy zastanawiają się nad opuszczeniem centrum handlowego w Southampton.

Wiadomość ta pojawiła się zaledwie kilka dni po tym, jak River Island złożył plany powstania nowego sklepu przy Above Bar Street, zadając pytania o przyszłość obecnego sklepu w Westquay.

Rzecznik prasowy Cath Kidson napisał w oświadczeniu: „Zawsze staramy się przyjrzeć uważnie naszym sklepom w całej Wielkiej Brytanii, aby mieć pewność, że znajdują się one w odpowiednich miejscach i na właściwych ulicach. Wielu sklepom Cath Kidson kończy się umowa dzierżawy, co oznacza, że możemy mieć możliwość przeniesienia tych sklepów na inną ulicę w tym samym mieście, jeżeli uważamy, że byłoby to korzystne dla nas i dla naszych klientów”.

Prawdopodobnie podobne badania na temat korzyści położenia swojego sklepu przeprowadza Clintons. River Island już złożyło podanie o powstanie nowego sklepu na Above Bar Street, zaledwie kilka metrów od istniejącego już sklepu w Westquay.

PoprzedniMieszkańcy Southampton jednoczą się, aby przejść ulicami miasta w solidarności z Grenfell
NastępnyTrudności zawodowe i problemy finansowe: problemy młodych ludzi w Hampshire