Start Polecane Dwóch aresztowanych po „strzelaninie” obok poczty na Shirley w Southampton

Dwóch aresztowanych po „strzelaninie” obok poczty na Shirley w Southampton

1338
0

Dwie osoby zostały aresztowane po „strzelaninie” przed pocztą w Southampton.

Policja aresztowała 17-letniego chłopca z Bournemouth i 25-letniego mężczyznę z Derby po rzekomej strzelaninie na Shirley Avenue.

57-latek z Southampton został postrzelony po wyjściu z poczty na Shirley około godziny 11 w środę. 25-latek został aresztowany pod zarzutem posiadania imitacji broni palnej w miejscu publicznym, posiadania imitacji broni palnej z zamiarem jej użycia oraz posiadania narkotyków klasy B.

W międzyczasie 17-latek został aresztowany pod zarzutem posiadania imitacji broni palnej w miejscu publicznym oraz posiadania narkotyków klasy B.

Rzecznik policji powiedział: „Funkcjonariusze prowadzą dochodzenie po otrzymaniu raportu o incydencie z bronią palną na Shirley Avenue 23 września o godzinie 11.07. 57-letni mężczyzna został rzekomo postrzelony z pistoletu pneumatycznego.”

„Uważamy, że jest to odosobniony incydent, a zagrożenie dla społeczeństwa jest niewielkie, ale traktujemy takie incydenty bardzo poważnie”.

Każdy, kto był świadkiem tego, co się stało lub ma jakiekolwiek informacje, jest proszony o telefon pod numer 101, podając numer 44200369216.

PoprzedniSiedem noży przechwyconych z ulic Southampton
NastępnyMężczyzna opluty i napadnięty w biały dzień obok przystanku autobusowego w Southampton