Start Polecane Drzewo światła zostanie włączone w Southampton w ten weekend

Drzewo światła zostanie włączone w Southampton w ten weekend

665
0

W ten weekend odbędzie się wielkie włączenie świątecznych drzewek miejskiej organizacji charytatywnej, aby upamiętnić bliskich.

Communicare, organizacja charytatywna z Southampton, której celem jest pomoc w zwalczaniu samotności w mieście, oficjalnie rozpoczyna swoją 13. doroczną kampanię Drzewa Światła.

Akcja charytatywna rozpocznie się w sobotę 4 grudnia w Woolston Millennium Garden o godzinie 17:00. Rozrywką będzie śpiewanie kolęd prowadzone przez grupę muzyczną Rising Stars.

Drugie wydarzenie odbędzie się w niedzielę 5 grudnia w kościele św. Marka na Archers Road, gdzie burmistrz Southampton, radny Alex Houghton włączy światła o godzinie 17:00. Od godziny 16:00 goście mogą korzystać z zajęć i napojów zapewnianych przez członków kościoła.

Menedżer Communicare, Annie Clewlow, powiedziała: „Po kolejnym burzliwym roku jesteśmy zachwyceni, że w te święta ponownie będziemy mieć fizyczne drzewka. Nasze wydarzenie pozwala wszystkim pamiętać o utraconej ukochanej osobie w Boże Narodzenie, a także wspierać naszą organizację charytatywną, która pomaga zaprzyjaźnić się ludziom w całym mieście”.

Oba wydarzenia są bezpłatne i nie jest wymagana rezerwacja. Aby zasponsorować światło, odwiedź stroną justgiving.com/campaign/tol 21 przed 20 grudnia.

PoprzedniInflacja w Wielkiej Brytanii: rosnące koszty mogą zwiększyć wydatki rodziny o 1700 funtów rocznie
NastępnyLikwidacja bankomatów i możliwość wypłacenia gotówki w sklepie