Start Southampton Droga w Southampton zostanie zamknięta na 5 dni z powodu usunięcia pasa...

Droga w Southampton zostanie zamknięta na 5 dni z powodu usunięcia pasa rowerowego

965
0

Główna droga w Southampton ma być zamknięta na pięć dni w przyszłym tygodniu, ponieważ w tym czasie zaplanowano usunięcie pasa rowerowego.

Od poniedziałku prace usuwania pasa rowerowego będą odbywać się na Hill Lane między Bellemoor Road i Burgess Road. Rada Miejska Southampton twierdzi, że zajmie to „około” pięciu dni i od wtorku będzie wymagało całkowitego zamknięcia drogi między tymi dwoma skrzyżowaniami. Oznacza to, że droga będzie zamykana codziennie między 9:00 a 18:00.

Osoby mieszkające przy drodze „bez alternatywnego dostępu” do swoich domów, nadal będą mogły z niej korzystać, jeśli wcześniej uzgodnią to z członkami załogi.

Władze oświadczyły również, że prace są zależne od pogody i „dlatego daty prac mogą ulec zmianie”, dodając: „Będziemy jednak starać się dotrzymać proponowanego harmonogramu.”

Wiadomość o usunięciu ścieżki rowerowej pojawiła się pod koniec ubiegłego roku, gdy włodarze miasta ogłosili, że tymczasowa ścieżka rowerowa zostanie usunięta w związku ze spadkiem liczby osób jeżdżących na rowerze i zmniejszeniem presji na dystans społeczny w Common.

PoprzedniWalka z narkotykami na stacji Southampton Central
NastępnySolent „freeport” może stworzyć ponad 25 000 lokalnych miejsc pracy