Start Southampton Dobra wiadomość dla klientów O2 w Southampton

Dobra wiadomość dla klientów O2 w Southampton

919
0

Klienci korzystający z sieci komórkowej O2 mogą teraz korzystać z szybkiego zasięgu 5G w Southampton.

Miasto jest jedną z wielu nowych lokalizacji, które zostaną dodane do sieci 5G firmy, która obejmuje obecnie ponad 150 miast i miasteczek w Wielkiej Brytanii. O2 twierdzi, że pozostaje oddane swojej roli w „odbudowie Wielkiej Brytanii” i utrzymywaniu połączenia kraju podczas trzeciego lockdownu.

Operator nadal monitoruje kluczowe miejsca, takie jak szpitale i supermarkety, aby zapewnić ich stałą łączność. Derek Mc Manus, dyrektor operacyjny O2, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni postępem wdrażania 5G i tym, że możemy zaoferować klientom w ponad 150 lokalizacjach zalety naszej szybkiej sieci.”

„Po raz kolejny stoimy w obliczu trudnych ograniczeń w związku z lockdownem i koncentrujemy się na celu, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zwiększoną przepustowość i niezawodność sieci, aby zapewnić wszystkim łączność w tym czasie.”

„Jesteśmy również dumni z tego, że jesteśmy liderem z punktu widzenia ochrony środowiska, ponieważ 67 procent naszych dóbr zasilane jest energią odnawialną, ponieważ współpracujemy z właścicielami, aby zachęcić wszystkich do korzystania z większej liczby odnawialnych źródeł”.