Start Wiadomości Do 500 motocyklistów wyruszy w drogę dla weterana, który ma jeszcze kilka...

Do 500 motocyklistów wyruszy w drogę dla weterana, który ma jeszcze kilka miesięcy życia

152
0

Oczekuje się, że od 200 do 500 motocyklistów pojedzie w sobotę do Eastleigh, aby wesprzeć Dave’a Diggera Gardnera, który według lekarzy ma już tylko kilka tygodni życia.

56-latek dołączył do Królewskiej Artylerii w wieku 21 lat i służył na całym świecie, w tym w Kanadzie, Iraku, Kuwejcie i Niemczech.

Jednak po incydencie ze skorpionem w Kanadzie około 2000 roku, został zmuszony do przejścia na emeryturę po amputacji obu nóg.

Pomimo życia na ulicy przez rok, Dave, który obecnie mieszka z żoną w Hedge End, był zdeterminowany, aby pomóc innym weteranom takim jak on.

Zakładając firmę Tail End Charlie, Dave od tego czasu współpracuje ze swoim zespołem wolontariuszy, aby pomóc weteranom.

Ale w kwietniu otrzymał kolejne złe wieści, kiedy został przewieziony do szpitala, aby dowiedzieć się, że w jego kikutach rozwinęła się sepsa.

Mimo kolejnych amputacji lekarze dali mu zaledwie trzy miesiące życia.

Zaczynając o 11 rano na parkingu Master Builders Pub, motocykliści przejadą około trzech mil wzdłuż Upper Northam Road i The Close Junction w Hedge End, zanim udadzą się do pomnika wojennego w Eastleigh.

Następnie złożą wieńce i zaznaczą odejście królowej, po czym wrócą do pubu Masters na grilla.

PoprzedniPogrzeb królowej obejrzało 28 milionów widzów w Wielkiej Brytanii
NastępnyChodzące dinozaury, skamieliny i czaszka T-Rexa: Dinomania przybywa do Southampton