Start Polecane Do 20 nowych firm ma zostać otwartych w Southampton

Do 20 nowych firm ma zostać otwartych w Southampton

493
0

Po ponownym otwarciu sklepów, centrum Southampton zyskało nowe, barwne życie. Kolorowe witryny sklepów mają przyciągnąć nie tylko kupujących, ale także nowe firmy do Southampton.

Dawny oddział Argos przy High Street w Southampton to tylko jeden z budynków w mieście, który otrzymał nową winylową szybę w celu przyciągnięcia firm z powrotem do tego obszaru.

Inicjatywa pojawia się po informacjach, że dziesiątki firm przeniosło się lub w najbliższej przyszłości przeniesie się do Southampton. Już 20 nowych firm otworzyło swoje drzwi lub jest gotowe do otwarcia, a teraz powracający klienci i odwiedzający centrum miasta są witani nowymi, jasnymi frontami sklepów i przyciągającymi wzrok oknami.

Dzieło sztuki w dawnym sklepie Argos odsłonili Satvir Kaur, członek gabinetu ds. kultury i domów oraz przewodniczący Southampton 2025 Trust, Claire Whitaker OBE, dyrektor przetargowy Southampton 2025 UK City of Culture oraz Adrian Wallace z firmy deweloperskiej i inwestycyjnej MHA London.

Adrian Wallace, dyrektor generalny MHA London, powiedział: „Budynki są bardziej skłonne do przyciągania nowych najemców, zwłaszcza jeśli lokale były puste przez długi czas – tak jak w przypadku dawnego sklepu Argos przy High Street – jeśli zrobi się coś proaktywnego, aby pozytywnie zwiększyć ich profil.” „Zainstalowanie grafiki budowlanej lub winyla pomaga przyciągnąć wzrok do witryny, a tym samym przyciąga więcej kupujących”.

Claire Whitaker dodała: „Włączanie sztuki do przestrzeni publicznej to świetny sposób na zaprezentowanie kultury w naszej społeczności”.

PoprzedniChłopiec, lat 14, walczy o życie po upadku z parkingu w Southampton
NastępnyWielka Brytania wybiera. Jutro odbywają się wybory lokalne