Start Wiadomości „Dlaczego stoicie w kolejce jak debile!” Pilot Ryanaira szydził z pasażerów

„Dlaczego stoicie w kolejce jak debile!” Pilot Ryanaira szydził z pasażerów

2220
0

„Dlaczego stoicie w kolejce jak debile? Użyjcie swoich mózgów” – pilot Ryanaira szydził z pasażerów na Facebooku i pozował w czapce zrobionej z folii aluminiowej, jednak mimo tego nie dostał nawet pouczenia.

31-letni pilot linii Ryanair nie stracił pracy mimo skarg dotyczących szyderstw z pasażerów. Iain Inglis z Edynburga na swoim profilu na Facebooku napisał: „Do wszystkich pasażerów Ryanaira. Wiecie, że miejsca zostały wam już przydzielone. Dlaczego więc, och dlaczego wciąż stoicie w kolejce jak debile!!?? Proszę użyjcie swoich mózgów.”

Pilot zamieścił na portalu społecznościowym także selfie z kokpitu, na którym możemy go zobaczyć w „czapce” z folii aluminiowej na głowie, co miało być z kolei częścią dowcipu odnoszącego się do informacji o tym, że piloci latający na dużych wysokościach poddawani są działaniu promieniowania.

Z relacji „Daily Mirror” wynika także, że Inglis żartował również z ucieczki przed brodatym mężczyzną, którego zobaczył, gdy ten „modlił się w kierunku Mekki i całował podłogę na Stansted”.

Linie Ryanair zapowiedziały, że nie podejmą żadnej akcji przeciwko panu Inglisowi. Rzecznik Ryanaira oświadczył: „Nie będziemy komentować nonsensu związanego z mediami społecznościowymi”.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniW sprawie Brexitu rząd powinien być neutralny, tak samo jak BBC
NastępnyWypadek na drodze A31 w Wimborne