Start Imprezy Discover Dolphins Sculpture Trail – szlakiem delfinów w Southampton

Discover Dolphins Sculpture Trail – szlakiem delfinów w Southampton

736
0

Zwykle znajdują się w oceanach na całym świecie, ale teraz delfiny zamierzają opuścić swoje siedliska morskie, aby przenieść się na ulice Southampton.

W ramach spektakularnego projektu artystycznego na początku sierpnia przyszłego roku w kilku lokalizacjach miasta pojawi się około 30 kolorowych delfinów.

Pomysł na Discover Dolphins Sculpture Trail został ogłoszony w tym tygodniu przez brytyjską organizację charytatywną Whale and Dolphin Conversation (WDC) i partnerów Wild In Art. Podobny projekt miał miejsce w 2016 roku, kiedy na ulice Southampton wtargnęła armia Zebr.

Naturalnej wielkości delfiny z włókna szklanego będą wystawione na ulicach miasta do połowy października 2021 roku, oferując mieszkańcom mnóstwo czasu na zrobienie sobie zdjęć. Po zakończeniu projektu rzeźby zostaną zlicytowane, aby zebrać pieniądze na ochronę delfinów.

Wydarzenie organizowane we współpracy z Radą Miejską Southampton ma zapewnić mieszkańcom możliwość ponownego spotkania się i wspólnej zabawy latem 2021 roku.

PoprzedniZakaz dawania klapsów w Szkocji
NastępnySpektakularna wystawa maków na kościele St Michael and All Angels w Lyndhurst