Start Wiadomości Dekoracje z dyni na Halloween mogą kosztować cię nawet 5000 funtów kary

Dekoracje z dyni na Halloween mogą kosztować cię nawet 5000 funtów kary

729
0

Ręcznie rzeźbione dynie kupione w lokalnej farmie lub sklepie są podstawą Halloween i często widzimy je w oknach, ogrodach i przed drzwiami wejściowymi.

Jednak taka dynia może sprawić, że zapłacimy grzywnę w wysokości 5000 funtów. Jak to możliwe?

Ustawa o odpowiedzialności okupanta z 1957 r. i ustawa o odpowiedzialności okupanta z 1984 r. szczegółowo opisują, w jaki sposób właściciele domów i najemcy są zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa osobom odwiedzającym Twoją nieruchomość.

Możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności, jeśli jakiekolwiek wypadki są spowodowane niebezpiecznym stanem Twojej nieruchomości lub zainstalowanych dekoracji – grozi Ci grzywna do 5000 funtów lub w najgorszych przypadkach, kara pozbawienia wolności.

Barratt Homes podzielił się swoimi najważniejszymi wskazówkami, które pomogą uniknąć kary za upiorne dekoracje.

  • Latarnie i świece mogą oczywiście stanowić zagrożenie pożarowe. Upewnij się, że umieszczasz je poza bezpośrednią ścieżką do drzwi i bezpośrednio wokół wejścia. Pamiętaj, że wiele dzieci będzie nosić maski podczas Halloween, więc mogą mieć utrudnioną widoczność.
  • Światła i świece zapalone w pomieszczeniach powinny być trzymane z dala od zasłon, dekoracji i innych łatwopalnych przedmiotów. Jeśli możesz, zamiast tradycyjnych świeczek używaj lampek LED.
  • Jeśli używasz wielu lamp elektrycznych do oświetlenia swojej zewnętrznej dekoracji, upewnij się, że przewody elektryczne nie mają uszkodzonej izolacji. Nie przeciążaj przedłużaczy i upewnij się, że nie ma przewodów, które mogłyby stanowić zagrożenie potknięcia.
  • Trzymaj zwierzęta w bezpiecznym miejscu. Upewnij się, że Twoje zwierzęta są bezpieczne w domu lub ogrodzie w noc Halloween.
PoprzedniNawet 10 tys. funtów grzywny dla kierowców, którzy nie sprawdzą swoich opon tej zimy
NastępnyHMS Victory: „Szczęśliwa” moneta znaleziona pod masztem statku