Start Polecane Dekoracje z dyni mogą kosztować cię 5 tys. funtów kary

Dekoracje z dyni mogą kosztować cię 5 tys. funtów kary

410
0

Dynie to podstawa dekoracji na Halloween w całym kraju. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że ozdoby te mogą nas kosztować dużo pieniędzy.

Jedna dynia może spowodować, że zostaniesz ukarany grzywną w wysokości 5000 funtów. Chodzi o to, że jesteśmy zobowiązani do zapewnienia należytej troski o bezpieczeństwo osób odwiedzających naszą posiadłość.

Możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności, jeśli jakiekolwiek wypadki są spowodowane niebezpiecznym stanem naszej nieruchomości lub zainstalowanymi dekoracjami – grozi wtedy grzywna do 5000 funtów, a nawet w najgorszych przypadkach, pozbawienie wolności.

Jak uniknąć kary w Halloween?

Latarnie, świece i światła mogą oczywiście stanowić zagrożenie pożarowe. Upewnij się, że umieszczasz je poza bezpośrednią ścieżką do drzwi i bezpośrednio wokół wejścia. Pamiętaj, że wiele dzieci będzie nosić maski podczas Halloween, więc mogą mieć problemy ze wzrokiem.

Światła i świece zapalone w pomieszczeniach powinny być trzymane z dala od zasłon, dekoracji i innych łatwopalnych przedmiotów. Jeśli możesz, zamiast świeczek używaj lampek LED.

Jeśli używasz wielu lamp elektrycznych do zewnętrznego wyświetlacza Halloween, upewnij się, że sprawdzasz światła i przewody pod kątem postrzępionych lub gołych przewodów. Nie przeciążaj przedłużaczy i upewnij się, że nie ma przewodów, które mogłyby stanowić zagrożenie potknięcia się przez małe dzieci.

Trzymaj zwierzęta w bezpiecznym miejscu. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest ucieczka kota przez drzwi lub podekscytowanego psa, aby powalił dziecko. Upewnij się, że Twoje zwierzęta są bezpieczne w domu lub ogrodzie w noc Halloween.

Poprzedni12-letni chłopiec z Southampton ma złamany nadgarstek w wyniku napaści
NastępnyTysiące ludzi apelowało w Londynie o powrót UK do Unii Europejskiej