Start Southampton Debata w Hampshire na temat przyszłości Wielkiej Brytanii w Europie

Debata w Hampshire na temat przyszłości Wielkiej Brytanii w Europie

1003
0

Przed zbliżającym się referendum o pozostaniu lub wyjściu Wielkiej Brytanii z EU praktycznie nie ma dnia bez debaty. Jedno z takich spotkań odbędzie się w przyszłym tygodniu w Hampshire.

Organizatorzy debaty na temat pozostania lub opuszczenia EU przez Wielką Brytanię, spodziewają się setek uczestników. Ponad 200 osób powinno pojawić się na spotkaniu zorganizowanym przez przedstawicielkę partii konserwatywnej Suellę Fernandes.

Spotkanie odbędzie się w Fareham. Organizatorzy debaty mają nadzieję, że dyskusja na temat dalszego członkostwa Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej pomoże mieszkańcom miasta w podjęciu decyzji. Przeanalizowane zostaną argumenty zarówno zwolenników jak i przeciwników Brexitu.

Zwolennicy Brexitu uważają, że gospodarka Wielkiej Brytanii świetnie poradzi sobie sama, a ponadto Wyspy Brytyjskie uwolnią się od europejskich problemów – od kryzysu uchodźców po terroryzm.

Zwolennicy Europy natomiast są przekonani, że tylko Unia podtrzyma wzrost gospodarczy, bezpieczeństwo i znaczenie Wielkiej Brytanii.

PoprzedniJedna z głównych ulic w Southampton zamknięta na sześć tygodni
NastępnyWpływ ostatnich sondaży w sprawie Brexitu na kurs funta