Start Coronavirus Darmowy parking dla pracowników NHS

Darmowy parking dla pracowników NHS

618
0

Pracownicy NHS mają do dyspozycji bezpłatny parking, aby bez problemów mogli dostać się do pracy.

NCP oferuje bezpłatny parking dla pracowników pierwszej linii NHS, aby umożliwić im rozpoczęcie pracy, gdy firmy autobusowe oferują ograniczone usługi.

Pracownicy NHS mogą uzyskać dostęp do tej oferty bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej NCP i wstępnie zarezerwować miejsce za każdym razem, gdy muszą zaparkować.

Oferta jest dostępna w ponad 150 lokalizacjach w Wielkiej Brytanii i można ją zarezerwować w dowolnym momencie do godziny przed przyjazdem na parking.

Oferta będzie ważna do końca kwietnia, kiedy sytuacja zostanie następnie sprawdzona. NCP oferuje obecnie zniżki dla pracowników NHS przez cały rok na wielu parkingach w pobliżu szpitala, ale w tym niepewnym okresie zapowiedział bezpłatny parking dla wszystkich pracowników pierwszej linii NHS.

Jonathan Scott, dyrektor generalny NCP powiedział: „Pozdrawiamy was z głębi serca i chcemy serdecznie podziękować za całą pracę, którą wykonujecie. Mamy nadzieję, że ten gest pomoże Wam skoncentrować się na waszej niesamowitej pracy”.

PoprzedniRząd wprowadza nowy plan radzenia sobie z koronawirusem
NastępnyParkingi w New Forest zamknięte po ogromnej ilości odwiedzających