Start Polecane Czy zmiany w kalendarzu wywozu śmieci okażą się wielką pomyłką?

Czy zmiany w kalendarzu wywozu śmieci okażą się wielką pomyłką?

1187
0

Większość mieszkańców Southampton otrzymała już informacje i nowy kalendarz dotyczący zmian w wywozie odpadów. Większość mieszkańców i radnych miasta uważa, że zmiany w terminach wywozów śmieci to bardzo zły pomysł.

Kontrowersyjna decyzja Southampton City Council, która ma przynieść miastu miliony funtów oszczędności wchodzi w życie od 5 czerwca. Domowe odpady będą odbierane raz na dwa tygodnie a nie jak to było do tej pory, raz w tygodniu.

Jednak mieszkańcy miasta i niektórzy przedstawiciele władz uważają, że nowy projekt może okazać się koszmarem dla Southampton i przysporzyć miastu wielu problemów. Nowy Plan SCC grozi przede wszystkim zanieczyszczeniem miasta. Już za kilka tygodni obok koszy na śmieci pojawią się plastikowe worki, co przyciągnie szczury i innych nieproszonych gości.

Pomysłodawcy projektu przyznają, że najprawdopodobniej przez pierwsze kilka tygodni po wprowadzeniu zmian pojawią się problemy. Jednak ich zdaniem ludzie muszą nauczyć się prawidłowo segregować śmieci, a wtedy problemy znikną.

PoprzedniZnana sieć supermarketów otworzy kilka nowych sklepów w Hampshire
NastępnyBrexit to nie koniec?