Start Polecane Czy na ulicach Southampton potrzeba więcej policji?

Czy na ulicach Southampton potrzeba więcej policji?

833
0

Głosy o więcej patroli policyjnych na ulicach miasta pojawiły się po tym, jak wandale zniszczyli samochody na ośmiu ulicach w Southampton.

Radny Southampton wzywa szefa policji, aby przeznaczył więcej środków na patrole policyjne po zdarzeniach, do których doszło w okolicach Woolston i Peartree. W nocy z soboty na niedzielę wandale zniszczyli około 15 samochodów osobowych, wybijając szyby czy wgniatając maski.

Wiele uszkodzonych pojazdów było zaparkowanych na Defender Road, ale policja potwierdziła, że ​​samochody na siedmiu innych ulicach również zostały zniszczone. Chuligani uderzyli na Bridge Road, Defender Walk, Keswick Road, Oswald Road, Tankerville Road, Victoria Road i Wharncliffe Road.Według policji wandale użyli młotka.

Mieszkańcy obudzeni hałasem zadzwonili na policję, jednak w słuchawce usłyszeli, że oficerowie nie zajmują się już incydentami związanymi z przestępstwami samochodowymi.

Radny Smith powiedział: „Mam nadzieję, że policja potraktuje te przestępstwa z powagą, na jaką zasługują. Rozumiem presję finansową, z jaką boryka się policja i ponownie wzywam komisarza policji, aby zapewnił Southampton środki niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i ich nieruchomościom”.

PoprzedniDochodzenie w sprawie morderstwa w sprawie śmierci kobiety w Hampshire
NastępnyKino plenerowe w Mayflower Park w Southampton