Start Polecane Czwórka dzieci opróżniła konto bankowe rodziców grając w FIFA

Czwórka dzieci opróżniła konto bankowe rodziców grając w FIFA

855
0

Czworo dzieci wydało prawie 550 funtów w ciągu trzech tygodni, kupując pakiety dla graczy, aby zagrać w grę wideo Fifa online na rodzinnej konsoli Nintendo Switch.

W Fifie gracze specjalni mogą być kupowani w pakietach, ale zawartość jest ujawniana dopiero po zakończeniu płatności. Ojciec dzieci, Thomas Carter, z Hampshire kupił im jeden pakiet za około 8 funtów i nie zdawał sobie sprawy, że dzieci widziały, jak dokonał zakupu.

Nintendo zgodziło się na pełny zwrot pieniędzy i usunęło zakupionych graczy. Podczas gdy Fifa jest publikowana i sprzedawana przez Electronic Arts, płatności zostały dokonane za pośrednictwem rodzinnego konta Nintendo.

Pan Carter przyznaje, że nie podjął pełnych środków ostrożności, aby ograniczyć dostęp do swojego konta Nintendo: nie użył unikalnego numeru PIN, a e-mailowe potwierdzenia zostały wysłane na stary adres e-mail z pełną skrzynką odbiorczą. On i jego żona dopiero zdali sobie sprawę z tego co się stało, kiedy okazało się, że ich konto bankowe jest puste.

PoprzedniCzterolatka zaatakowana przez Rotwailera w jednym z parków w Hampshire
NastępnyRowerzysta jechał autostradą M3 ubrany w klapki