Start Polecane Czterech aresztowanych po nalotach na dwie nieruchomości w Southampton

Czterech aresztowanych po nalotach na dwie nieruchomości w Southampton

426
0

Cztery osoby zostały aresztowane po nalotach narkotykowych na dwie nieruchomości w Southampton.

Przeszukania dokonano pod dwoma adresami tuż przed godziną 8.20 w poniedziałek. Przeprowadzono je w ramach operacji mającej na celu rozprawienie się z handlem narkotykami.

Przeszukano budynek przy Summit Way, a także inny przy Cotswold Road.

Wykryto pewną ilość narkotyków klasy A.

Przeszukanie ujawniło również pewną ilość narkotyków klasy B, gotówki i innych akcesoriów związanych z narkotykami.

45-letni mężczyzna, 45-letnia kobieta i 34-letnia kobieta, wszyscy z Southampton, zostali aresztowani. Zostali oni zatrzymani pod zarzutem zajmowania się dostarczaniem narkotyków klasy A oraz nabywaniem/używaniem/posiadaniem mienia przestępczego.

Tymczasem 56-letni mężczyzna, również z Southampton, został aresztowany pod zarzutem zajmowania się dostawami narkotyków klasy A i klasy B, a także nabywaniem / używaniem / posiadaniem mienia przestępczego.

Od tego czasu wszyscy zostali zwolnieni w ramach dochodzenia, z wyjątkiem 45-letniej kobiety, która pozostaje w areszcie.

Rzecznik policji powiedział: „Chcielibyśmy podziękować lokalnym mieszkańcom za ich cierpliwość, gdy wczoraj zakończyliśmy nasze dochodzenie.”

„Przypominamy, że informacje, które otrzymujemy od społeczności, są istotne i pozwalają nam podejmować działania przeciwko wszelkiej nielegalnej działalności.”

„Jeśli podejrzewasz, że adres w Twojej okolicy jest wykorzystywany do handlu narkotykami, działalności związanej z narkotykami lub powiązanej przestępczości, zgłoś to nam dzwoniąc pod numer 101”.

Poprzedni92 000 kierowcom z Wielkiej Brytanii grozi utrata prawa jazdy
NastępnyBradford wygrywa konkurs na brytyjskie Miasto Kultury 2025