Start Coronavirus Część University Hospital Southampton przekształcona w oddział ratunkowy, aby zarządzać Covid-19

Część University Hospital Southampton przekształcona w oddział ratunkowy, aby zarządzać Covid-19

685
0

Pacjenci z chorobami układu oddechowego zostaną wysłani do nowego oddziału w Szpitalu Uniwersyteckim w Southampton w ramach przygotowań do leczenia Covid-19.

Informacje pojawiły się po tym, jak NHS England ujawniło, że ponad 150 osób zmarło pod opieką szpitali w Hampshire.

Według danych wirus doprowadził do śmierci 156 osób w całym Hampshire. Od tego tygodnia wszyscy pacjenci, którzy pojawią się samodzielnie lub zostaną skierowani przez lekarza rodzinnego na leczenie, będą najpierw egzaminowani w nowym oddziale ratunkowym.

„Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, planowaliśmy skutecznie i jesteśmy tutaj, aby pomóc pacjentom w każdym wieku, którzy są poważnie chorzy, nie tylko tym z objawami COVID-19”.

Pacjenci w każdym wieku z objawami oddechowymi zostaną wysłani nowym korytarzem do obecnego oddziału dla dorosłych, podczas gdy wszyscy pacjenci bez objawów oddechowych zostaną wysłani na oddział ratunkowy dla dzieci. Osoby przywiezione karetką pogotowia zostaną rozdzielone po przybyciu na osoby z problemami oddechowymi i bez nich” – powiedział profesor Robert Crouch, konsultant medycyny ratunkowej i zastępca dyrektora ds. poważnych urazów w UHS.

Poprzedni14 pracowników TfL zmarło z powodu koronawirusa
NastępnyBoris Johnson nadal na intensywnej terapii