Start Polecane Currys oferuje zniżki w zamian za niechciane urządzenia elektroniczne

Currys oferuje zniżki w zamian za niechciane urządzenia elektroniczne

430
0

Currys oferuje zniżki w swoich sklepach tym klientom, którzy poddadzą recyklingowi stare, zepsute lub nieużywane urządzenia elektroniczne.

Sprzedawca technologii ogłosił uruchomienie pierwszego w Wielkiej Brytanii programu recyklingu, który zapewnia gotówkę w zamian za starą technologię.

Program Cash for Trash to miesięczna inicjatywa oferująca kupon o wartości co najmniej 5 funtów w zamian za stare urządzenia. Jeśli urządzenie poddawane recyklingowi ma wyższą wartość handlową niż 5 funtów, klient otrzyma kupon o wyższej wartości.

Program potrwa do 15 kwietnia.

Lindsay Haselhurst, dyrektor ds. dostaw w Currys, powiedziała: „Codziennie pomagamy tysiącom klientów w recyklingu niechcianych technologii. Ale Cash for Trash ma na celu przeniesienie go na wyższy poziom.”

„W tej próbie chodzi o to, aby recykling był łatwy i satysfakcjonujący. Wzywamy każdego, aby zajrzał do szuflad, pod kanapę i na poddasze – ponieważ te nieużywane urządzenia techniczne, które widziały lepsze czasy, można by naprawić lub przerobić na coś nowego.”

„Naprawdę akceptujemy każdą technologię, kupioną z dowolnego miejsca, nawet jeśli jest zepsuta”.

Więcej o programie Cash for Trash można dowiedzieć się na stronie internetowej Currys.

PoprzedniNormy zawartości substancji szkodliwych w wodzie z kranów w UK są zbyt wysokie
NastępnyOdrzutowce Royal Navy Hawk przeleciały nad Portsmouth podczas pożegnalnej trasy