Start Polecane Council wysyła listy do wszystkich. Jeśli nie odpowiesz na list, zapłacisz karę!

Council wysyła listy do wszystkich. Jeśli nie odpowiesz na list, zapłacisz karę!

1391
0

Urzędy miast w Wielkiej Brytanii wysyłają listy do wszystkich gospodarstw domowych. Chodzi o aktualizację rejestrów wyborczych. Każdy musi na list odpowiedzieć.

Kampania ma miejsce co roku i odbywa się przeważnie latem. Termin rozsyłania listów ustala city council w danym mieście. Southampton City Council rozpoczął rozsyłane listów pod koniec lipca. Mieszkańcy miasta powinni otrzymać Household Enquiry Form, które służą do aktualizacji rejestrów wyborczych.

Jeśli już otrzymałeś taki list, nie ignoruj go. Brak odpowiedzi na list grozi karą w wysokości 1000 funtów. Naszym obowiązkiem jest potwierdzenie, kto mieszka pod danym adresem i określenie, kto ma prawo do głosowania w wyborach lokalnych.

W liście znajdują się dane osób zamieszkujących konkretny adres, które są uprawnione do głosowania. Należy to zweryfikować. Jeśli wszystkie dane zawarte w liście się zgadzają nie ma konieczności odsyłania listu, można jedynie wypełnić formularz online, wysłać sms lub zadzwonić na podany w liście numer telefonu.

PoprzedniNastolatek uznany za winnego nieumyślnego zabójstwa Polaka
NastępnyWakacje z Tomkiem i jego przyjaciółmi