Start Polecane Council ostrzega, że rozprawi się z mieszkańcami, którzy zostawiają śmieci na ulicy

Council ostrzega, że rozprawi się z mieszkańcami, którzy zostawiają śmieci na ulicy

841
0

Southampton City Council zapowiedział, że ukarze tych mieszkańców miasta, którzy nie stosują się do zasad i składują śmieci koło koszów na odpady. Według radnych, przepełnione kosze to przede wszystkim wina ich użytkowników.

City Council zapowiedział kary pieniężne dla tych mieszkańców miasta, którzy składują śmieci na ulicach. Ostrzeżenie to wyszło po tym, jak coraz więcej mieszkańców Southampton skarży się, że zmiana w terminach wywozu śmieci na raz na dwa tygodnie,spowodowała plagę gryzoni.

Mieszkańcy miasta, szczególnie dzielnicy Lordshill mówią o pladze szczurów, która w ostatnim czasie opanowała okolice. Jedna z mieszkanek mówi o tym, że widziała gryzonia, który był tak wielki jak kot. Powodem takie rozwoju sytuacji są śmieci coraz częściej porzucane na ulicy.

Mieszkańcy skarżą się, że plan wywozu śmieci wprowadzony przez radę miasta nie zdaje egzaminu. Wywóz odpadów raz na dwa tygodnie to zdecydowanie za rzadko. Kosze na śmieci zapełniają się bardzo szybko i w efekcie odpady lądują na ulicy.

Rada miasta twierdzi, że mieszkańcy nie segregują śmieci. Gdyby przestrzegano podstawowych zasad składowanie odpadów, problem by nie istniał. Kary od city council za zostawianie śmieci przy koszach na odpady mogą wynieść nawet 60 funtów.

PoprzedniWielka Brytania spełni swoje zobowiązania finansowe wobec Unii Europejskiej
NastępnyDonald Tusk po rozmowach z Theresą May