Start Polecane Cooper Vision tworzy 42 miejsca pracy dzięki przeprowadzce do dawnej fabryki Forda

Cooper Vision tworzy 42 miejsca pracy dzięki przeprowadzce do dawnej fabryki Forda

970
0

Producent soczewek kontaktowych stworzył 42 miejsca pracy po przeniesieniu operacji pakowania do dawnej fabryki Forda w Southampton.

Cooper Vision oficjalnie otworzy swój nowy obiekt w Mountpark w Swaythling w przyszłym tygodniu.

Działalność związana z pakowaniem odbywa się od 2006 r. obok centrum dystrybucji w europejskiej siedzibie firmy w Segensworth, Fareham.

Firma uznała, że potrzebuje więcej miejsca, aby zaspokoić rosnący popyt i zapewnić przestrzeń do ekspansji w przyszłości. Przeniesienie oznacza, że ​​Delta Park stanie się dedykowanym centrum dystrybucji.


Oprócz poszerzenia możliwości dystrybucji , przeprowadzka stworzyła 42 miejsca pracy w różnych rolach. Jason Burden, dyrektor operacyjny w Cooper Vision, powiedział: „Jako firma nadal cieszyliśmy się znaczącym wzrostem w ostatnich latach i dzięki temu dalszemu rozwojowi nasze operacje pakowania zostały przeniesione do tego fantastycznego nowego zakładu.

„Obsługa klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego podjęliśmy wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić płynne przejście zarówno naszym pracownikom, jak i klientom.

Cooper Vision należy do kilku firm, które w ostatnim czasie przeprowadziły się do Mountpark.

Globalna firma transportowa i logistyczna DSV Air & Sea ogłosiła na początku tego roku, że będzie centralizować swoje lokalne operacje na tym terenie.

PoprzedniMężczyzna złapany z marihuaną na posterunku policji
NastępnyPrzypadki norowirusa podwajają się na południowym wschodzie