Start Polecane College nawiązuje współpracę z pracodawcami z całego świata

College nawiązuje współpracę z pracodawcami z całego świata

328
0

College nawiązał nowe partnerstwo z pracodawcami na całym świecie, aby wspierać aspiracje zawodowe studentów.

Barton Peveril Sixth Form College utworzył nową sieć Partnerów Pracodawców. W ramach współpracy partnerzy zajmujący się zatrudnieniem będą kierować nauczaniem studentów powiązane z pracą poprzez m.in. prezentacje na żywo, projekty związane z praktykami zawodowymi, próbne wywiady i wykłady, a każde z tych działań stanowi część szerszego wsparcia zawodowego i poradnictwa oferowanego studentom.

Inauguracyjne spotkanie Partnerów Pracodawców, które zapoczątkowało program, odbyło się 5 maja z udziałem reprezentowanych firm z całego spektrum umiejętności, w tym Oyster Yachts, Airbus Defence and Space, Zurich Insurance, Fiander Tovell i Lee Filters.

Przemawiając w sieci, Barton Peveril Principal, Jonathan Perst, powiedział: „Postrzegamy partnerstwo z lokalnymi firmami jako nieodłączną część zapewniania edukacji naszym wychowankom.”

„Wiemy, że kontakt uczniów z „prawdziwym światem” pracy i biznesu (czy to poprzez praktyki, rozmowy z lokalnymi pracodawcami, czy w sytuacjach związanych z rozwiązywaniem problemów) pomaga im opracowywać plany na przyszłość i ekscytować się możliwościami kariery w Hampshire.”

PoprzedniZaszczepieni mieszkańcy UK wciąż będą musieli poddawać się izolacji
NastępnyMiliony mieszkańców Wielkiej Brytanii ma problemy z opłaceniem rachunków za wodę