HOME sotland.pl

Ubezpieczenie samochodu, domu, życia w UK po polsku

Finanse-Ubezpieczenia Southampton, Hampshire, GB 1 year ago

Opis

„Pol-Plan Insurance jest częścią A-Plan Insurance, firmy brokerskiej, świadczącej usługi na rynku ubezpieczeń nieprzerwanie od ponad 50 lat. Firma Pol-Plan Insurance swoją działalność rozpoczęła z myślą o Polakach przebywających w Wielkiej Brytanii.


Pol-Plan Insurance pomaga znaleźć ubezpieczenie dopasowane do potrzeb klienta, a na obsługę w języku polskim można liczyć nie tylko podczas poszukiwania odpowiedniego ubezpieczenia, ale i w przypadku procesu likwidacji szkody.W ofercie brokera można znaleźć m.in. ubezpieczenie samochodu, vana, motocykla, domu, zdrowia i życia oraz na firmę. Wycenę ubezpieczenia można dokonać zarówno telefonicznie, jak i osobiście, odwiedzając lokalny oddział Pol-Plan Insurance m.in. w Londynie, Luton, Swindon, Southampton, Birmingham lub Peterborough.

Pol-Plan jest częścią A-Plan Holdings, który jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority (FCA numer rejestracyjny 310164). Zarejestrowane biuro: 2 Des Roches Square, Witney, OX28 4LE. Numer rejestracji to: 750484.

Skontaktuj się z nami już dziś.


Southampton

150 High Street

Southampton

SO14 2BT

02380 206 434

www.polplan.co.uk”
Proszę o kontakt
Premium

Southampton, Hampshire, GB Southampton 150 High Street Southampton SO14 2BT SO14 2BT

388 hits 0 comments ID #92888

O użytkowniku

Pol-Plan
Pol-Plan Niezarejestrowany użytkownik
QR CODE
Pol-Plan
Niezarejestrowany użytkownik