Start Coronavirus City Council: „Nie możemy zagwarantować, że Southampton nie zostanie objęte lockdownem”.

City Council: „Nie możemy zagwarantować, że Southampton nie zostanie objęte lockdownem”.

1154
0

Liderzy miasta powiedzieli, że nie mogą zagwarantować, że Southampton nie zostanie objęte lokalną blokadą i poprosili mieszkańców o przestrzeganie restrykcji.

Rada Miasta twierdzi, że mieszkańcy Southampton do tej pory wzorowo przestrzegali zasad postepowania w związku z Covid-19, ale wymaga się od nich, aby nadal to robili.

Miasto nie może zagwarantować, że nie będzie lokalnej blokady w przyszłości. Christopher Hammond, przewodniczący rady, powiedział: „Nie możemy zagwarantować, że Southampton nie zostanie zablokowane. To będzie decyzja Sekretarza Stanu, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tego uniknąć”. Hammond powiedział, że oczekuje od studentów i młodych ludzi, że będą przestrzegali zasad.

Debbie Chase, dyrektor ds. zdrowia publicznego w radzie miejskiej, powiedziała, że ​​sytuacja w mieście jest stale monitorowana. Urząd współpracuje z firmami, uniwersytetami i organizacjami. Chase powiedziała, że ​​wskaźnik infekcji pozostaje poniżej średniej krajowej. Dodała jednak: „Jestem przekonana, że ​​naprawdę ciężko pracujemy, aby zmniejszyć ryzyko lokalnej blokady, ale sytuacja może się szybko zmienić”.

PoprzedniPodróżni z Polski mogą zostać objęci obowiązkową kwarantanną
NastępnyCzterech nastolatków oskarżonych o napaść na ratowników medycznych