Start Imprezy Christmas Market w Southampton uratowany. Znalazł się nowy operator

Christmas Market w Southampton uratowany. Znalazł się nowy operator

1776

Jarmark bożonarodzeniowy w Southampton został uratowany – zaledwie trzy tygodnie po wycofaniu się operatora.

Inna firma zgodziła się wypełnić lukę po Wela Markets, która w zeszłym miesiącu ogłosiła, że tegoroczna impreza się nie odbędzie.

Rada miasta ujawniła, że ​​S&D Leisure wkroczył w krótkim czasie i będzie obsługiwać podobną atrakcję od 17 listopada do 24 grudnia.

Lider rady, Satvir Kaur, powiedziała: „Od czasu nagłych i rozczarowujących wiadomości z Wela Markets ciężko pracowaliśmy, aby uratować Boże Narodzenie w Southampton.”

„Cieszę się, że S&D Leisure, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu podobnych imprez w miejscach takich jak Manchester i Bournemouth, będzie w Southampton podczas tegorocznego okresu świątecznego.”

Odwiedzający tegoroczny market mogą spodziewać się tradycyjnej karuzeli konnej i innych przejażdżek dla dzieci.

Bary zaoferują świąteczny Glühwein i gorący grzany cydr. Handlowcy będą sprzedawać smakołyki, takie jak naleśniki, niemieckie kiełbaski, sery i inne świąteczne przekąski, a także prezenty.

Uruchomienie świątecznego marketu 17 listopada zbiegnie się z wydarzeniem Odliczanie do Bożego Narodzenia w Southampton. Organizowane przez GO! Southampton wydarzenie będzie obfitować w szereg atrakcji, takich jak wędrowny teatr i muzyka na żywo na ulicy.

Christmas Market potrwa do 24 grudnia.

Święty Mikołaj ma pojawić się w Tudor House & Gardens.

PoprzedniPokazy sztucznych ogni w Southampton Bonfire Night, w których można wziąć udział w 2022r.
NastępnyLodowisko Westquay i Apres Bar zostaną otwarte już dziś