Start Polecane Chłopiec, lat 14, wykorzystany seksualnie przez mężczyznę, który próbował go okraść na...

Chłopiec, lat 14, wykorzystany seksualnie przez mężczyznę, który próbował go okraść na ulicy

408
0

Czternastoletni chłopiec został wykorzystany seksualnie przez mężczyznę z Hampshire, który rzekomo próbował go okraść na ulicy.

Policja zaapelowała o informacje po incydencie, który miał miejsce w Bournemouth około godziny 20 w czwartek 29 kwietnia. Do chłopca podszedł mężczyzna, który dotknął go niewłaściwie i przeszukał jego kieszenie. Do zdarzenia doszło na Holdenhurst Road, w pobliżu ronda na skrzyżowaniu z Wellington Road. Mężczyzna uciekł, gdy przechodzący policjant zobaczył incydent i zainterweniował.

34-letni mężczyzna z New Milton w Hampshire został aresztowany pod zarzutem napaści seksualnej i usiłowania rabunku. Został zwolniony w trakcie śledztwa, ponieważ detektywi prowadzą dalsze dochodzenie.

Detektyw Jo Regan z Bournemouth CID powiedział: „Prowadzimy pełne dochodzenie w sprawie tego incydentu i zachęcam każdego, kto był świadkiem tego zdarzenia lub kto posiada jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w naszych dochodzeniach, o zgłoszenie się.

„Zachęcam również każdego, kto jeździł po okolicy w odpowiednim czasie i ma zamontowaną kamerę samochodową, aby sprawdził nagrania pod kątem wszystkiego, co mogłoby nam pomóc”.