Start Polecane Chaos na drogach z powodu kolejnej fazy remontu ronda Millbrook

Chaos na drogach z powodu kolejnej fazy remontu ronda Millbrook

1136
0

Kierowcy w Southampton stoją w obliczu kolejnych dwumiesięcznych niedogodności związanych z ruchem drogowym, ponieważ trzecia faza odbudowy Southampton Millbrook Roundabout rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Tuż przed świętami trasa została ponownie otwarta, pozwalając na bardzo potrzebne wytchnienie od prac drogowych, które rozpoczęły się jeszcze w październiku. Jednak rondo zostanie ponownie zamknięte 7 stycznia, kiedy to rozpocznie się trzecia faza odbudowy. Data zakończenia prac została wyznaczona na marzec.

Do tej pory w ramach programu poprawy ronda o wartości 8,3 miliona funtów połowaronda została odnowiona, a powierzchnia drogi i zaktualizowane sygnały o ruchu drogowym są nowe.
Teraz trzecia faza prac będzie wymagała wyłączenia z ronda drogi z Millbrook Road West na rondzie, a także wyjścia z ronda na First Avenue – która prowadzi do DockGate 20.

Wiadukt Millbrook jest całkowicie otwarty przez cały czas pracy. Końcowa część pracy: faza czwarta, odbędzie się w okresie od marca do końca kwietnia.

PoprzedniBBC stworzyło film „Życie po Brexicie”. Wyśmiewa zwolenników Brexitu
NastępnyWielka Brytania ma zrezygnować ze zmiany czasu na zimowy