Start Polecane Ceny domów w Southampton spadają bardziej niż średnia regionalna

Ceny domów w Southampton spadają bardziej niż średnia regionalna

1473
0

Nowe dane pokazują, że ceny domów w Southampton w październiku spadły bardziej niż średnia cena domów w południowo-wschodniej Anglii.

Spadek ten przyczynia się do długoterminowego trendu, w którym ceny nieruchomości na tym obszarze spadają o 2,4% rocznie.

Średnie ceny domów w Southampton w październiku wyniosły 206 511 £, jak podają dane rejestru gruntów – spadek o 1,9% we wrześniu.W ciągu miesiąca obraz był gorszy niż na południowym wschodzie, gdzie ceny spadły o 0,8%, a Southampton osiągnęło gorsze wyniki niż spadek o 0,7% w całej Wielkiej Brytanii.

W ciągu ostatniego roku średnia cena sprzedaży nieruchomości w Southampton utrzymywała się na stałym poziomie – plasując ten obszar na 51. miejscu wśród 67 lokalnych władz południowo-wschodnich pod względem rocznego wzrostu.

Najlepszy roczny wzrost w regionie miał miejsce na wyspie Wight, gdzie nieruchomości wzrosły średnio o 6,4%, do 229 000 funtów. Na drugim końcu skali wartość nieruchomości w South Bucks spadła o 11,3%, co daje średnią cenę 558 000 funtów.

PoprzedniMężczyzna zabrany do szpitala po strzelaninie w Southampton
NastępnySiłownie z przetopionych noży w Londynie