Start Polecane Centrum handlowe w Southampton zostanie w pełniotwarte już w przyszłym tygodniu

Centrum handlowe w Southampton zostanie w pełniotwarte już w przyszłym tygodniu

603
0

Centrum handlowe Westquay ogłosiło, że zostanie ponownie otwarte w przyszłym tygodniu, gdy ograniczenia dotyczące lockdownu zostaną zniesione.

Po oświadczeniu rządu dotyczącym lockdownu, Westquay potwierdziło, że zostanie w pełni otwarte 2 grudnia. Przez cały miesiąc centrum będzie czynne do godziny 21.00 od poniedziałku do soboty, aby pomóc w zakupach świątecznych. Nie wszystkie sklepy będą miały te same godziny otwarcia, więc klienci powinni sprawdzić stronę internetową Westquay, jeśli chcą poznać godziny otwarcia określonej marki.

Centrum będzie nadal posiadać szereg środków bezpieczeństwa, które pomogą chronić klientów i pracowników przed koronawirusem. Klienci mogą zostać poproszeni o ustawianie się w kolejce na zewnątrz, ponieważ centrum będzie monitorować ruch, aby zapewnić kupującym dystans społeczny.

Centrum informuje, że „najlepsze godziny” na zakupy to zazwyczaj przed 11:00 i po 17:00.Laura Read, dyrektor generalny Westquay, powiedziała: „Wszyscy wiemy, że Boże Narodzenie w tym roku będzie inne, ale to nie znaczy, że nie może być wyjątkowe. Jeśli wszyscy będziemy przestrzegać wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i działać odpowiedzialnie, nadal będziemy mogli zapamiętać te Święta.” „Tutaj, w Westquay, ciężko pracujemy, aby wszystko było gotowe i nie możemy się doczekać powitania Cię z powrotem.”