Start Polecane Centrum egzaminacyjne w Southampton w pierwszej dziesiątce pod względem czasów oczekiwania

Centrum egzaminacyjne w Southampton w pierwszej dziesiątce pod względem czasów oczekiwania

355
0

Ograniczenia związane z koronawirusem stworzyły ogromne listy oczekujących na egzamin przyszłych kierowców w niektórych ośrodkach.

Podczas gdy wiele ośrodków testowych w całym kraju nie ma już wolnych miejsc do rezerwacji, inne, w tym Southampton, oparły się trendowi, oferując znacznie krótsze czasy oczekiwania.

Strona z akcesoriami samochodowymi na zamówienie CarMats.co.uk postanowiła przyjrzeć się sytuacji, aby dowiedzieć się, gdzie w kraju czeka się najdłużej i najkrócej.

Korzystając z danych DVSA dotyczących ośrodków egzaminacyjnych, zarejestrowano 100 najlepszych ośrodków testowych według liczby testów przeprowadzonych od kwietnia 2021 r. do chwili obecnej, a następnie użyto narzędzia Driving-Test-Cancellations-4All, aby sprawdzić czas oczekiwania i dostępność w każdym ośrodku.

Wśród 10 najgorszych ośrodków testowych pod względem czasu oczekiwania znajdują się Reading, Manchester, Cardiff, Peterborough i kilka lokalizacji w Londynie, z których wszystkie nie mają dostępnych testów.

Southampton znalazło się na czwartym miejscu na liście ośrodków egzaminacyjnych z najlepszymi czasami oczekiwania, co oznacza, że ​​uczący się mogą dostać miejsce w ciągu 14 tygodni.

W pierwszej trójce znalazły się Kirkcaldy z minimalnym dwutygodniowym oczekiwaniem, Speke w Liverpoolu z oczekiwaniem 10 tygodni i Plymouth z 13 tygodniami.

PoprzedniKierowcy mogą zostać ukarani grzywną za prowadzenie samochodu z psem w środku
NastępnyBoris Johnson ogłosił „program życia z Covid”