Start Southampton Centra recyklingu w Hampshire mają zostać ponownie otwarte

Centra recyklingu w Hampshire mają zostać ponownie otwarte

777
0

Ośrodki recyklingu w Hampshire zostaną ponownie otwarte po tym, jak zamknięto je, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Szefowie okręgów potwierdzili, że pracują nad planami ponownego otwarcia ośrodków, przy jednoczesnym wprowadzeniu szeregu środków bezpieczeństwa.Robert Jenrick, sekretarz stanu ds. mieszkalnictwa, społeczności i lokalnych władz, poprosił rady o „bezpieczne zaplanowanie” otwarcia centrów recyklingu zgodnie z wytycznymi dotyczącymi dystansu społecznego.

Rada Hrabstwa Hampshire powiedziała, że ​​współpracuje ze swoim dostawcą odpadów nad planami, w jaki sposób i kiedy można bezpiecznie otworzyć centra recyklingu. Data nie została jeszcze ujawniona. Ale radny Rob Humby, członek wykonawczy ds. gospodarki, transportu i środowiska w radzie hrabstwa, ostrzegł, że wprowadzonych zostanie szereg środków bezpieczeństwa.

Obejmą one ograniczenie liczby osób i pojazdów na miejscu oraz ograniczenie czasu otwarcia, aby zapewnić „dokładne czyszczenie każdego dnia”.Wdrożone zostaną również środki dystansu społecznego. Humby dodał: „Jeśli mieszkańcy lub członkowie ich rodzin mieli objawy Covid-19 w ciągu ostatnich 14 dni, nie powinni podróżować ani wchodzić do ośrodków recyklingu. Po tym okresie wszelkie odpady powinny zostać podwójnie zapakowane i odłożone na 72 godziny przed przyniesieniem na miejsce”.

PoprzedniWetherspoons twierdzi, że ponownie otworzy swoje puby w czerwcu
NastępnyMieszkańcy Wielkiej Brytanii powinni zapomnieć o wakacjach w kraju