Start Polecane Budowa ścieżki rowerowej łączącej Chilworth i Chandlers Ford

Budowa ścieżki rowerowej łączącej Chilworth i Chandlers Ford

525
0

Wkrótce zaczną się prace nad ulepszeniem sieci rowerowej o wartości 1,14 miliona funtów i ścieżki dla pieszych łączącej Chandlers Ford z Chilworth.

Rada Hrabstwa Hampshire rozpocznie prace w poniedziałek, 18 listopada, a ich zakończenie przewidziane jest na wiosnę 2020 roku. Prace będą prowadzone poza godzinami szczytu w godzinach od 9.30 do 16.00, aby zminimalizować wszelkie zakłócenia.

Plan przewiduje zapewnienie sieci wspólnego użytkowania dla rowerów i pieszych wzdłuż Hut Hill, łączącej Chandlers Ford z Chilworth w celu poprawy udogodnień dla osób podróżujących między tymi miejscowościami.

Rad Hum Rob, zastępca lidera HCC, powiedział: „Ta trasa została zidentyfikowana jako główna trasa rowerowa i jedno z trzech połączeń północ-południe między dzielnicą Eastleigh i Southampton dla rowerzystów.

Mildren Construction Ltd została wyznaczona przez HCC do budowy tego projektu o wartości 1,14 miliona funtów, który obejmie ścieżkę o długości dwóch kilometrów rozpoczynającą się na rondzie Bournemouth, w pobliżu Hampshire Corporate Business Park i przechodzącą nad autostradą M27.

PoprzedniBoris Johnson ma pomysł, jak ułatwić zatrudnianie obcokrajowców w NHS po Brexicie
NastępnyCzerwone maki w New Forest z okazji Dnia Pamięci