Start Polecane BT chce zainstalować wysokiej technologii budki telefoniczne na Shirley i Portswood

BT chce zainstalować wysokiej technologii budki telefoniczne na Shirley i Portswood

885
0

Gigant telekomunikacji ma wprowadzić nowe, zaawansowane technologicznie budki telefoniczne w dwóch dzielnicach Southampton.

Firma BT ogłosiła plany wprowadzenia nowych budek telefonicznych InLink na ulice Shirley i Portswood. Firma wydała już około 800 000 funtów, zastępując 32 stare skrzynki telefoniczne w centrum Southampton 13 nowymi urządzeniami InLink, które zapewniają bezpłatne superszybkie WiFi i połączenia telefoniczne.

Teraz BT złożyła plany w Southampton City Council, aby usunąć trzy starsze skrzynki w Shirley High Street i zastąpić je trzema nowymi urządzeniami. Plany obejmują również zamontowanie nowoczesnych urządzeń na Portswood.

Urządzenia z ekranem dotykowym oferują bezpłatne połączenia i superszybkie łącze 1 Gb / s na urządzeniach w zasięgu 100 metrów. Nowoczesne budki telefoniczne zawierają również porty do ładowania smartfonów, przycisk 999 oraz mapy i informacje o usługach w okolicy.

Southampton jest pierwszym miastem na południu, poza Londynem, które posiada tego typu urządzenia.

BudkiInLink zostały pierwotnie zainstalowane w stolicy w 2017 r. W najbliższej przyszłości firma planuje zainstalować kolejne 650 w całej Wielkiej Brytanii.

PoprzedniWedług burmistrza Londynu obywatele UE powinni być zwolnieni z opłat za „settled status”
NastępnyBrytyjskie media o śmierci prezydenta Gdańska