Start Polecane British Airways uruchomi nową trasę z Southampton

British Airways uruchomi nową trasę z Southampton

953
0

Tej zimy British Airways uruchomi nową trasę z lotniska Southampton do Salzburga.

Łącząc obszar ze stokami austriackiego miasta, loty potrwają od 11 grudnia 2021 r. do 16 kwietnia 2022 r. Loty odbywające się raz w tygodniu w soboty będą kosztować podróżnych od 75 funtów za bilet w obie strony.

Jest to druga zimowa trasa, którą linia lotnicza uruchomiła z Southampton, po wcześniejszym ogłoszeniu nowych lotów do Chambery we Francji, które wystartują 18 grudnia.

Tom Stoddart, dyrektor zarządzający BA City Flyer, która obsługuje trasy, powiedział, że nowe loty są „naprawdę ekscytujące” dla firmy. „Klienci są podekscytowani, że mogą cieszyć podróżami do części Europy, których nie mogli odwiedzić od prawie dwóch lat.” „Ceny lotów British Airways zaczynają się od 75 funtów, co czyni je bardzo atrakcyjną opcją jako kierunek narciarski w tym sezonie”.

Matt Hazelwood, dyrektor handlowy w AGS Airports, która jest właścicielem lotniska Southampton, dodał, że nowa trasa to „fantastyczna wiadomość, szczególnie biorąc pod uwagę, że miasto jest gospodarzem jednego z najlepszych świątecznych rynków w Europie”.

PoprzedniPodwyżka składek na ubezpieczenie społeczne najwyżej od ponad 70 lat
NastępnyDzięki ABP Southampton Marathon zebrano ponad 2 miliony funtów na cele charytatywne