Start Polecane British Airways przedstawia plany lotów z Southampton do europejskich miast

British Airways przedstawia plany lotów z Southampton do europejskich miast

1078
0

British Airways ujawniło plany lotów z lotniska w Southampton do miejsc wakacyjnych w sześciu europejskich krajach. Loty miałyby się rozpocząć następnego lata.

Ogłoszenie zostało okrzyknięte „fantastyczną wiadomością” przez lotnisko, które otrzymało druzgocący cios, gdy Flybe upadło na początku tego roku. BA City Flyer, spółka zależna linii lotniczej z siedzibą w Londynie, będzie latać do miejsc docelowych w Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Grecji, Francji i Niemczech.

Pasażerowie będą mogli podróżować do Malagi, Florencji, Faro, Mykonos, Ibizy, Palma de Mallorca, Bergerac, Limoges, Nicei, Edynburga i Berlina. Loty będą odbywać się od 1 maja do 31 października.

W oświadczeniu napisano: „Zgodnie z nową umową z lotniskiem Southampton, linia lotnicza będzie obsługiwać do 17 lotów w każdy weekend do 11 lokalizacji od 1 maja do 31 października 2021 r. „Umowa sezonowa będzie działać równolegle z istniejącymi usługami z lotniska London City i wzmocni sieć regionalną British Airways w Wielkiej Brytanii”.

Poprzedni„Mało prawdopodobne”, aby Southampton wyszło z poziomu 2 przed świętami
NastępnyOkres izolacji w Wielkiej Brytanii skrócony do 10 dni