Start Polecane Boots Opticians na Shirley w Southampton wśród 48 sklepów do zamknięcia

Boots Opticians na Shirley w Southampton wśród 48 sklepów do zamknięcia

466
0

Boots Opticians na Shirley ma zostać zamknięty. Rzecznik Boots poinformował w zeszłym miesiącu, że firma przeprowadzi restrukturyzację, aby złagodzić znaczący wpływ, jaki Covid 19 wywarł na biznes.

Ten plan restrukturyzacji będzie oznaczał zamknięcie 48 gabinetów Boots Optician, w tym oddziału na Shirley i utratę 4000 miejsc pracy w całej firmie. Praktyka zlokalizowana na Shirley High Street jest jedną z wielu, które odczuły skutki Covid 19.

Rzecznik Boots UK powiedział: „Możemy potwierdzić, że zidentyfikowaliśmy sklepy Optician, które mają zostać zamknięte, i rozpoczęliśmy okres konsultacji. Zdajemy sobie sprawę, że to trudny okres dla wszystkich pracowników, których to dotyczy, i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać ich w tym procesie.” „W ciągu następnych kilku tygodni będziemy rozmawiać ze wszystkimi naszymi klientami indywidualnie”.

Pomimo pandemii, Boots pozostawał otwarty przez cały okres lockdownu, aby zapewnić mieszkańcom usługi farmaceutyczne i zdrowotne. Dyrektor zarządzający Boots UK, Sebastian James powiedział: „Ogłoszone dzisiaj propozycje są decydującymi działaniami mającymi na celu przyspieszenie naszego Planu Transformacji, umożliwienie kontynuowania kluczowej roli jako części brytyjskiego systemu opieki zdrowotnej i zapewnienie rentownego długoterminowego wzrostu.”

PoprzedniBoris Johnson: „moralny obowiązek powrotu wszystkich dzieci do szkoły”
NastępnyPonad 30 nowych policjantów w Hampshire