Start Polecane Bluestar zwiększy liczbę usług w Southampton

Bluestar zwiększy liczbę usług w Southampton

568
0

Przewoźnik z Southampton ogłosił, że od dziś zwiększy liczbę przewozów autobusowych w ciągu dnia w całym mieście.

Bluestar zwiększył częstotliwość autobusów ze względu na zwiększony popyt na usługi po decyzji rządu o rozpoczęciu łagodzenia restrykcji wprowadzonych w celu walki z koronawirusem.

Od dzisiaj pasażerowie w mieście będą korzystać z częstszych autobusów na wielu trasach Bluestar – niektóre z nich kursują co osiem minut. Wśród zmian w rozkładzie jazdy jest wzrost częstotliwości Bluestar 17 – który kursuje do i od Southampton General Hospital. Autobusy te będą teraz kursować co 10 minut od poniedziałku do soboty oraz co 20 minut w niedzielę.

Oprócz tego Bluestar 18, który kursuje z Millbrook do Thornhill przez Shirley, centrum miasta, Northam i Bitterne, będzie teraz dostępny co osiem minut.

Andrew Wickham, dyrektor zarządzający Bluestar, powiedział: „Chcemy mieć pewność, że wszyscy nasi kierowcy i klienci są bezpieczni w naszych autobusach, dlatego wprowadziliśmy jeszcze bardziej rygorystyczne zasady czyszczenia – odkażając nasze pojazdy za pomocą chusteczek antywirusowych.”

„Podjęliśmy również środki, aby umożliwić dystans społeczny, zmieniając układ naszych miejsc siedzących. Prosimy osoby na pokładzie, aby w miarę możliwości zakładały osłony twarzy i unikały korzystania z gotówki – w miarę możliwości płacąc kartą zbliżeniową lub aplikacją”.

PoprzedniCentrum handlowe Westquay przygotowuje się do ponownego otwarcia
NastępnyWięcej domów opieki w Southampton dotkniętych przez Covid-19