Start Polecane Bluestar przejmie wszystkie połączenia autobusowe City Red w Southampton

Bluestar przejmie wszystkie połączenia autobusowe City Red w Southampton

627
0

Bluestar ogłosił przejęcie połączeń autobusowych City Red, którego właścicielem jest First Bus, po tym jak firma ogłosiła wczoraj, że planuje zamknąć swoją działalność w mieście od 19 lutego 2023 r.

Jako powody zakończenia działalności firma podała niską liczbę klientów i „niezwykle konkurencyjny” rynek miejski. Teraz Bluestar wkracza, aby uruchomić dodatkowe usługi.

Dyrektor zarządzający Bluestar Andrew Wickham powiedział: „Bluestar jest gotowy do działań i wyzwań, aby zapewnić użytkownikom autobusów możliwość dotarcia tam, gdzie chcą.”

„Od 19 lutego 2023 r. miasto i okolice będą objęte bardzo podobnym poziomem usług – choć po trasach będą kursować autobusy w innym kolorze.”

„W nadchodzących miesiącach będziemy ciężko pracować, aby zaplanować nowe usługi.”

„Z niecierpliwością czekamy na powitanie nowych współpracowników i klientów na pokładzie, ponieważ naszym celem jest poprawa usług autobusowych w Southampton w nadchodzących miesiącach i latach”.

Zespół First Bus współpracuje obecnie z Radą Miasta Southampton, aby zapewnić płynne przejście i ograniczyć zakłócenia do minimum.

PoprzedniTrzeci mężczyzna oskarżony o usiłowanie zabójstwa po dźgnięciu nastolatka
NastępnySolent University otwiera spiżarnię żywności w obliczu kryzysu kosztów utrzymania