Start Polecane Bluestar nie spodziewa się ograniczenia usług pomimo krajowych ostrzeżeń o cięciach

Bluestar nie spodziewa się ograniczenia usług pomimo krajowych ostrzeżeń o cięciach

260
0

Szef firmy autobusowej, Bluestar, mówi, że firma nie planuje żadnych cięć w lokalnych usługach, pomimo krajowych ostrzeżeń, że niektóre trasy zostaną zlikwidowane.

Firma, będąca częścią Go South Coast, twierdzi, że liczba pasażerów przed świętami Bożego Narodzenia była powyżej poziomu sprzed pandemii po kampanii mającej na celu przywrócenie ludzi do autobusów.

Konfederacja Transportu Pasażerskiego ostrzegła, że ​​mogą nastąpić cięcia na trasach, chyba że rząd zastąpi dotację na naprawę autobusów, która pomogła firmom wyjść z pandemii.

Andrew Wickham, dyrektor zarządzający Go South Coast, powiedział: „Kiedy rozejrzysz się po kraju, jasne jest, że w niektórych obszarach odzyskiwanie pasażerów było znacznie lepsze niż w innych.”

„Jak zawsze istnieje wiele lokalnych różnic, które mają na to wpływ, ale ogólnie rzecz biorąc, powrót pasażerów był bardzo dobry, szczególnie w Poole, Bournemouth i Southampton. W tych obszarach nie planujemy w ogóle ograniczać usług.”

Bluestar planuje dodać dodatkowe usługi, gdy konkurencyjny operator First Bus wycofa swoje usługi City Red z Southampton w przyszłym miesiącu.

PoprzedniOsoby, które mają trudności z płaceniem za żywność, wezwane do ​​zgłaszania się po pomoc
NastępnyNiedobór leków na przeziębienie i grypę w aptekach w Wielkiej Brytanii