Start Imprezy Białe święta w centrum handlowym Westquay w Southampton

Białe święta w centrum handlowym Westquay w Southampton

1062
0

Kupujący w Southampton mogą w grudniu przeżyć białe Święta Bożego Narodzenia w centrum handlowym Westquay niezależnie od pogody.

Na promenadzie w centrum znajduje się uroczysty las, który daje klientom możliwość odpoczęcia od świątecznych zakupów w śnieżnej, zimowej krainie czarów.

Instalacja czynna od 3 grudnia, będzie otwarta do drugiego dnia Bożego Narodzenia. Scena, której operatorem jest wielokrotnie nagradzana agencja Bearded Kitten, przedstawia 37 choinek ozdobionych lampkami. Co 15 minut między 10:00 a 20:00 pojawiają się również magiczne „śnieżne burze”.

Westquay zostało całkowicie ponownie otwarte 2 grudnia i będzie przedłużało swoje godziny otwarcia przez cały grudzień. Centrum handlowe jest czynne w godzinach 9:00 – 21:00 od poniedziałku do soboty, a godziny te obowiązują do 23 grudnia.

Restauracje w centrum również są teraz otwarte po złagodzeniu krajowych ograniczeń w dniu 5 listopada. Przedstawiciele centrum powiedzieli, że bezpieczeństwo pozostaje priorytetem numer jeden w Westquay. Środki bezpieczeństwa wprowadzone wcześniej, takie jak system jednokierunkowy i obowiązkowe okrycia twarzy, pozostają zachowane.

PoprzedniWilliam i Kate chłodno przyjęci w Szkocji i Walii
NastępnyAutobusy City Red Southampton zaatakowane przez wandali