Start Polecane Bezalkoholowy bar w Winchester przyciąga uwagę mieszkańców i turystów

Bezalkoholowy bar w Winchester przyciąga uwagę mieszkańców i turystów

263
0

Bar w Winchester z etosem zrównoważonego rozwoju zaczął ostatnio pojawiać się w centrum uwagi.

Proudfoot and Co. na St. Thomas Street w centrum miasta znalazło się na krótkiej liście Drinkaware i zostało wyróżnione przez Fentimans, producentów napojów botanicznych, ze względu na ich menu napojów bezalkoholowych.

Założony przed pandemią salon oferuje napoje, które są pozyskiwane lokalnie i naturalnie i warzone na miejscu przy użyciu technik zaczerpniętych ze starych podręczników.

Eoghan Proudfoot, założyciel i właściciel firmy, pracował w przemyśle spożywczym w Londynie, zanim zdecydował się na pracę w Winchester, aby otworzyć swój zrównoważony bar, z misją przeciwdziałania zmianom klimatu i powrotu do starych metod produkcji.

Firma Proudfoot and Co. zbadała stare podręczniki kulinarne, aby na nowo odkryć starożytne metody warzenia i produkcji, a oprócz tego codziennego pozyskiwania składników, hodować własne pszczoły, wydobywać syropy z lokalnych drzew i fermentować na miejscu. Właściciele lokalu wspierają również lokalnych rolników i współpracują ze Sparsholt College, aby promować zrównoważony i lokalnie pozyskiwany sposób życia.

PoprzedniSt Denys Road zostanie zamknięta przy Thomas Lewis Way z powodu robót drogowych
NastępnyFlybe ogłasza zimowy rozkład jazdy. Nowa trasa z Southampton