Start Wiadomości Będzie więcej sklepów Reserved w UK?

Będzie więcej sklepów Reserved w UK?

696
0

W zeszłym roku na londyńskich ulicach otworzyła się pierwsza placówka polskiej marki Reserved. Firma planuje dalszą ekspansję. 

We wrześniu rok temu polska marka przejęła na Oxford Street  lokal po BHS, który liczy 3 tys. metrów kwadratowych. Teraz firma planuje otworzyć kolejne punkty w Wielkiej Brytanii, mimo że ich pierwszy punkt nie przynosi aż takich zysków.

– Jasne, że na ten moment mamy straty; tak jest zawsze przez pierwszych kilka lat. Kiedy H&M weszło do Niemiec, obecnie ich największego rynku zbytu, odnotowywało straty przez 7 lat – przyznał Marek Piechocki w rozmowie z The Telegraph, prezes Reserved.

Przedstawiciele marki nie chcą na razie podawać szczegółów, gdzie miałyby się znaleźć kolejne punkty Reserved, ale jak sami mówią, chcą pojawić się na głównych ulicach handlowych w Wielkiej Brytanii.

Przedstawiciele marki są bardzo dumni z podjętych kroków wkroczenia na zagraniczny rynek. Uważają to za kolejny etap realizowania ich globalnych aspiracji. Oprócz otworzenia rok temu pierwszego sklepu w Wielkiej Brytanii, ruszył także sklep online z dostępnymi prawie 10 tys. pozycjami.