Start Imprezy Art Asia świętuje w ten weekend 40 lat działalności

Art Asia świętuje w ten weekend 40 lat działalności

1874
0

Art Asia obchodzi 40-lecie promowania kultury południowoazjatyckiej na całym Południu, organizując specjalne uroczystości w niedzielę.

Organizacja artystyczna z Southampton będzie w niedzielę wyznaczać kamień milowy w MAST Mayflower Studios.

Wieczorna prezentacja, która rozpocznie się o 17:00, obejmie występy na żywo niektórych z najbardziej lubianych wykonawców Art Asia, w tym muzykę na żywo i taniec z Sanju Sahai, Vidya Thirunarayan, Pooja Angra, Rakhi Sood i Bollywood Songs zaprezentowane przez Dynamix Band.

Pyszne wegetariańskie jedzenie będzie serwowane przez resteurację Sanjha w przerwach w ramach ceny biletu. Przed występami publiczność w różnym wieku i umiejętnościach zapraszana jest na bezpłatne występy muzyczne i taneczne, w tym Bollywood, Bhangra, Kathak i Bharatnatyam, a także warsztaty ze sztuki, rzemiosła i Rangoli przez całe popołudnie w MAST Studios od 12:30 do 16:00.

Następnego wieczoru Art Asia współpracuje z City of Culture 2025, aby wprowadzić na scenę światowej sławy wirtuoza Zakira Hussaina.

Art Asia jest powszechnie znana z popularnego Southampton Mela Festival – bezpłatnego festiwalu pełnego różnych stylów muzycznych, tańców i rodzinnych zabaw, celebrujących kulturę Azji Południowej. Przez lata festiwal przyciągnął ponad 30 000 ludzi i jest jednym z najbardziej zróżnicowanych festiwali w regionie.

PoprzedniOtwarcie nowej kliniki zajmującej się otyłością u dzieci w Southampton
NastępnyDane pokazują, że Southampton ma jeden z najgorszych wskaźników ubóstwa dzieci